Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מעלון מדרגות

כאשר מתמודדים עם מגבלת ניידות עקב גיל, פציעה או מחלה, משימות פשוטות כמו עלייה במדרגות יכולות להפוך לאתגר אמיתי. במקרים כמו אלו, התקנת מעלון מדרגות יכולה להפוך לפתרון יעיל ובעל יתרונות רבים.

אנו בסדן מתמחים בהתקנת מעלוני מדרגות המספקים מענה איכותי לסוגים שונים של אתגרי ניידות. שמנו לנו למטרה לעזור לאנשים המתמודדים עם מגבלות ניידות על סוגיהן השונים, ולאפשר להם להרגיש יותר עצמאיים ובטוחים להתנייד בחופשיות, תוך שאנו מבינים את צרכיהם הייחודיים, עובדים עמם בשיתוף פעולה הדוק ומספקים שירות ותמיכה מהשורה הראשונה, כדי לוודא שיקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור ההשקעה וייהנו מנסיעה בטוחה ונוחה.

מעלון מדרגות

באיזה מקרים כדאי להתקין מעלון מדרגות?

  • מעלון מדרגות מיועד לאנשים שחווים מוגבלות בניידות ומתקשים לנוע בעצמאות במעלה ובמורד המדרגות. מעלונים אלו הופכים לתוספת חשובה בהמון בתים ומתאימים למגוון מצבים, כמו למשל:
  • קשישים – עם הגיל, הניידות יכולה להפוך למאתגרת יותר, קל וחומר הטיפוס במדרגות. ניתן להתקין מעלון מדרגות בבית וכך להפוך את ההתניידות ברחבי הבית לקלה ובטוחה יותר.
  • אנשים עם פציעות או מוגבלות – פציעות או מוגבלויות שונות יכולות לגרום לקושי בניידות, והעליה במדרגות קשה יותר או בלתי אפשרית. התקנת מעלון יכולה למזער את המאמץ ולאפשר להתנייד בבית יותר בקלות.
  • מטופלים לאחר ניתוח – לאחר ניתוח מאוד קשה להתנייד באופן חופשי ולעלות במדרגות. מעלון מדרגות יכול לשמש כפתרון גם במקרים כאלו, ולאפשר לנוע בין הקומות בבית בנוחות ובבטיחות לאחר ניתוח.
  • אנשים הסובלים ממצבים כרוניים – אנשים עם מצבים כרוניים כמו טרשת נפוצה או דלקת פרקים, יכולים להתמודד עם אתגרי ניידות שונים ועל כן יפיקו המון תועלת מהתקנת מעלון מדרגות בביתם.

אנו מציעים סוגים שונים של מעלונים כדי לענות על הצרכים המגוונים של לקוחותינו

מעלון מדרגות משופע משטח

מספק פתרון למקרים בהם ישנו צורך לעלות במדרגות עם כסא גלגלים. מוצר שקט ואמין אשר נוסע לאורך תוואי המדרגות ומתאים לגרמי מדרגות מעוקלים וישרים כאחד. ברשותנו מספר דגמים לסוג זה של מעלון מדרגות

אומגה / סטראטוס

המעלון הטוב ביותר עבור גרמי מדרגות הכוללים סיבובים ושיפועים. ניתן לבצע אתו סיבובים ולהתקין גם על תוואי ארוך במיוחד.

מעלון משטח - סטראטוס

דלתא

בחירה מעולה לגרמי מדרגות צרים וישרים, ניתן להתקנה פנימית וחיצונית וכאשר אינו נמצא בשימוש אפשר לקפל אותו כך שלא יפריע למעבר. פעולתו שקטה והוא אמין ובטיחותי.

מעלון מדרגות - דלתא

מעלון מדרגות משופע כיסא

מתאים כמעט לכל גרם מדרגות, להבדיל ממעלון המדרגות משטח, כאן המעלון הינו כיסא הנא על גבי מסילה ובהתאם לדגמים השונים מתאים לגרם מדרגות ישר או לגרם מדרגות מתעקל.

סטרייט

מעלון מדרגות כיסא לקו ישר, אמין ביותר, מתאים לתנאי חוץ ופנים.

מעלון מדרגות קו ישר

אלפא

כמו האייר גם מעלון זה מתאים לגרם עקלתוני, בדגם זה מדובר במסילה כפולה, מעלון מעולה, אמין, ניתן להתקנה גם בחוץ.

מעלון מדרגות אלפא

אייר

הבחירה הטובה ביותר לגרם מדרגות עם סיבובים! אנו מתאימים את המסילה בדיוק לגרם המדרגות בהתאם לצרכים שלך.

מעלון מדרגות אייר

שאלות ותשובות

בחירת מעלון מדרגות תלויה במספר גורמים, החל בגרם המדרגות, דרך צרכי הניידות שלכם ועד התקציב שעומד לרשותכם. צוות המומחים שלנו יכול להעריך את מצבכם ולהמליץ על הפתרון הטוב ביותר.

כן, המעלונים המשופעים שלנו מתוכננים להתאים כמעט לכל צורה ייחודית של גרם המדרגות, כולל גרמי מדרגות משופעים ובעלי סיבובים, ובעיקר- הם מספקים פתרון מותאם אישית העונה על הצרכים הספציפיים שלכם.

מעלון המדרגות נחשב לחסכוני באנרגיה ובדרך כלל צורך פחות חשמל בהשוואה למכשירי חשמל ביתיים רבים. כמובן שהדבר תלוי בגורמים כמו אורך גרם המדרגות, משקל המשתמש ותדירות השימוש.

כן, המעלונים שלנו עומדים בתקני בטיחות מחמירים, ישנם דגמים הכוללים תכונות בטיחות כגון חגורות בטיחות, חיישני בטיחות ולחצני עצירת חירום.

למה סדן?

את המעלון הראשון התקנו כבר ב1997 ומאז התקנו מאות מעלונים, המטרה שלנו היא לעזור לכם לחיות בצורה נוחה ועצמאית יותר, עם שפע של פתרונות לבעיות נגישות והכי חשוב מבלי להזניח את הבטיחות! אנו מתמחים בייצור והתקנת מעלונים, מייצגים את החברות המובילות בעולם בתחום, יש לנו צוות עם ניסיון רב, אנו זמינים לצורכי שירות 24/7 ויש לנו מחלקת שירות מדהימה. מחויבים לאיכות, אמינות וחדשנות ושואפים לספק לכם את התוצאות הטובות והאיכותיות ביותר בהתאמה לצרכים שלכם.

לפרטים נוספים ולבחירת סוג המעלון המתאים לכם ביותר, צרו אתנו קשר! נשמח לעמוד לרשותכם.