אחזקת מעליות

מדוע צריך שירות אחזקת מעליות?

מעלית הינה חלק בלתי נפרד היום מבנייני מגורים, משרדים או בתי תעשיה. במעלית מבוצע שימוש תדיר מדי יום על ידי הדיירים שגרים ומשתמשים בבניין. לכן ישנה חשיבות רבה לתחזוקה טובה של הבניין ובין היתר לתחזוקה קבועה של המעליות הנמצאות בבנין על מנת שלא יקרו תקלות אשר פוגעות באיכות החיים של המשתמשים.

מעלית לא תקינה יכולה לפגוע באיכות חיים

כאשר מעלית אינה תקינה הסדר בבניין משתבש ואפילו הופך אותו  לבלתי שמיש. שכן לא כל אחד יכול לעלות במדרגות אל הדירה או המשרד ובחזרה למטה.  קל וחומר אם מדובר בבניין עם הרבה קומות, או גורד שחקים. מעלית לא תקינה בבניין- יכולה לפגוע באיכות החיים של הדיירים, לכן כדאי ורצוי להחזיק שירות אחזקת מעליות לבנין. שירות אחזקת מעליות מהווה פתרון  פשוט וחשוב מאין כמוהו גם עבור נוחות הדיירים וגם עבור שמירה על בטיחות.

איך בוחרים שירות אחזקת מעליות?

רצוי  לבחור בחברה מוכרת ואמינה אשר יש לה ניסיון של שנים רבות עם מגוון רחב של סוגי מעליות. חברה טובה תחזיק את כל הציוד המינימאלי הנדרש לשם ביצוע תיקונים מהיר ואיכותי, כגון : מתקן הרמה, רתכת, גלגלת הרמה 1 טון ועוד.

בכל חברה שנותנת שירות אחזקה למעליות בבניין חייבים להיות לפחות שני אנשי מקצוע (מעליתן מוסמך) כך שאם אחד לא זמין מסיבה כל שהיא האחר יכול לתת מענה לקריאות שירות למעליות.

זמינות מרבית

נותן שירות של אחזקת מעליות צריך להיות זמין עבור הלקוח (פרטי או עסקי) במהלך 24 שעות ביממה כל ימות השנה. אם החברה מספקת שירות לעד 50 מעליות יהיה עליה לדאוג לרכב אחד זמין ופעיל לשם הגעה לטיפול בתקלות, אם מדובר בכמות הגדולה מ-50 מעליות יהיו צריכים להיות יותר כלי רכב זמינים על מנת שיהיה אפשרי להגיע לאתר הלקוח ולהיענות לקריאת שירות.חברת שירות אחזקת מעליות חייבת לבצע שימוש בחלפים איכותיים כמו אלה של חברת Rexroth המתמחה בפתרונות הידראולים, או שווי ערך במאפיינים לחלק המקורי.

רישון תקף

יש לוודא כי ברשות חברת האחזקה רישיון תקף לשם ביצוע העבודה.בעלי הבניין מצידם חייבים לבצע בדיקה תקופתית למעלית מידי חצי שנה על ידי בודק מוסמך  וכן שיהיה שירות רציף על ידי חברת אחזקה מוסמכת ובעלת רישיון .

לסיכום

לסיכום ניתן לומר , שכפי שישנה תחזוקה שוטפת עבור יתר האספקטים בבניין פרטי או עסקי ,כך ישנה גם חשיבות רבה לשמירה על תפקודן התקין של המעליות בבניין , וזאת על ידי חברת אחזקה בעלת רישיון הפועלת לפי התקנים הנדרשים.

צרו קשר

מלאו את פרטיכם או חייגו 03-6500987