סדן - מעלונים לבית
שם:
טלפון:
דוא"ל:
 
  דף הבית שירות אחזקת מעליות

  שירות אחזקת מעליות

  מדוע צריך שירות אחזקת מעליות?
  כיום חלק בלתי נפרד מבנייני מגורים וכמובן משרדים ובתי תעשיה הינו המעלית או המעליות , בהן מבוצע שימוש תדיר מידי יום על ידי הדיירים שגרים ומשתמשים בבניין.
  ישנה חשיבות רבה לתחזוקה טובה של הבניין ובין היתר לתחזוקה קבועה  של המעליות על מנת שימנעו ככל האפשר מצבים של תקלות אשר פוגעות באיכות החיים של המשתמשים.
  ברגע בו מעלית אינה תקינה, משתבשים כל סדרי הבניין ויש שאפילו הופכים את הבניין לבלתי שמיש. שכן לא כל אחד יכול לעלות ולרדת את כל הדרך עד לדירה או למשרד ובחזרה למטה. אם מדובר בקומות גבוהות, כפי שניתן לראות בבניינים רבים שמוקמים היום בבנייה של רבי קומות , החל מתשע קומות והלאה עד לעשרים ואף יותר קומות, לפיכך מדובר בטרחה שלא כל אדם יכול לעמוד בה.
  הפתרון הינו פשוט וחשוב מאין כמוהו גם עבור נוחות הדיירים וגם עבור שמירה על בטיחות אלה שמבצעים שימוש במעליות – שירות שוטף של אחזקת מעליות עבור כל בניין בעל מעלית אחת או יותר.
  איך בוחרים שירות כזה
  רצוי לבחור בחברה מוכרת ואמינה אשר יש לה ניסיון של שנים רבות עם מגוון רחב של סוגי מעליות.
  חברה טובה תחזיק את כל הציוד המינימאלי הנדרש לשם ביצוע תיקונים מהיר ואיכותי ,כגון : מתקן הרמה, רתכת, גלגלת הרמה 1 טון ועוד..
  בכל חברה שנותנת שירות אחזקה למעליות בבניין חייבים להיות לפחות שני אנשי מקצוע (מעליתן מוסמך) כך שאם אחד לא זמין מסיבה כל שהיא האחר יכול לתת מענה לקריאות שירות למעליות.
  נותן שירות של אחזקת מעליות צריך להיות זמין עבור הלקוח (פרטי או עסקי) במהלך 24 שעות ביממה כל ימות השנה.
  אם החברה מספקת שירות לעד 50 מעליות יהיה עליה לדאוג לרכב אחד זמין ופעיל לשם הגעה לטיפול בתקלות, אם מדובר לכמות הגדולה מ-50 מעליות יהיו צריכים להיות יותר כלי רכב זמינים על מנת שיהיה אפשרי להגיע לאתר הלקוח ולהיענות לקריאת שירות.
  חברת שירות אחזקת מעליות חייבת לבצע שימוש בחלפים איכותיים כמו אלה של חברת Rexroth המתמחה בפתרונות הידראולים, או שווי ערך במאפיינים לחלק המקורי.
  יש לוודא כי ברשות חברת האחזקה רישיון תקף לשם ביצוע העבודה.
  בעלי הבניין מצידם חייבים לבצע בדיקה תקופתית למעלית מידי חצי שנה על ידי בודק מוסמך  וכן שיהיה שירות רציף על ידי חברת אחזקה מוסמכת ובעלת רישיון .
  לסיכום ניתן לומר , שכפי שישנה תחזוקה שוטפת עבור יתר האספקטים בבניין פרטי או עסקי ,כך ישנה גם חשיבות רבה לשמירה על תפקודן התקין של המעליות בבניין , וזאת על ידי חברת אחזקה בעלת רישיון הפועלת לפי התקנים הנדרשים.

  כיום חלק בלתי נפרד מבנייני מגורים וכמובן משרדים ובתי תעשיה הינו המעלית או המעליות, בהן מבוצע שימוש תדיר מידי יום על ידי הדיירים שגרים ומשתמשים בבניין. ישנה חשיבות רבה לתחזוקה טובה של הבניין ובין היתר לשירות אחזרת מעליות קבוע על מנת שימנעו ככל האפשר מצבים של תקלות אשר פוגעות באיכות החיים של המשתמשים.

   

  ברגע בו מעלית אינה תקינה, משתבשים כל סדרי הבניין ויש שאפילו הופכים את הבניין לבלתי שמיש. שכן לא כל אחד יכול לעלות ולרדת את כל הדרך עד לדירה או למשרד ובחזרה למטה. אם מדובר בקומות גבוהות, כפי שניתן לראות בבניינים רבים שמוקמים היום בבנייה של רבי קומות וגורדי שחקים, החל מתשע קומות והלאה עד לעשרים ואף יותר קומות, לפיכך מדובר בטרחה שלא כל אדם יכול לעמוד בה. הפתרון הינו פשוט וחשוב מאין כמוהו גם עבור נוחות הדיירים וגם עבור שמירה על בטיחות אלה שמבצעים שימוש במעליות – שירות שוטף של אחזקת מעליות עבור כל בניין בעל מעלית אחת או יותר.


  איך בוחרים שירות כזהרצוי לבחור בחברה מוכרת ואמינה אשר יש לה ניסיון של שנים רבות עם מגוון רחב של סוגי מעליות.חברה טובה תחזיק את כל הציוד המינימאלי הנדרש לשם ביצוע תיקונים מהיר ואיכותי ,כגון : מתקן הרמה, רתכת, גלגלת הרמה 1 טון ועוד..

  בכל חברה שנותנת שירות אחזקה למעליות בבניין חייבים להיות לפחות שני אנשי מקצוע (מעליתן מוסמך) כך שאם אחד לא זמין מסיבה כל שהיא האחר יכול לתת מענה לקריאות שירות למעליות.נותן שירות של אחזקת מעליות צריך להיות זמין עבור הלקוח (פרטי או עסקי) במהלך 24 שעות ביממה כל ימות השנה.

   

  אם החברה מספקת שירות לעד 50 מעליות יהיה עליה לדאוג לרכב אחד זמין ופעיל לשם הגעה לטיפול בתקלות, אם מדובר לכמות הגדולה מ-50 מעליות יהיו צריכים להיות יותר כלי רכב זמינים על מנת שיהיה אפשרי להגיע לאתר הלקוח ולהיענות לקריאת שירות.חברת שירות אחזקת מעליות חייבת לבצע שימוש בחלפים איכותיים כמו אלה של חברת Rexroth המתמחה בפתרונות הידראולים, או שווי ערך במאפיינים לחלק המקורי.

   

  יש לוודא כי ברשות חברת האחזקה רישיון תקף לשם ביצוע העבודה.בעלי הבניין מצידם חייבים לבצע בדיקה תקופתית למעלית מידי חצי שנה על ידי בודק מוסמך  וכן שיהיה שירות רציף על ידי חברת אחזקה מוסמכת ובעלת רישיון.

   

  לסיכום ניתן לומר , שכפי שישנה תחזוקה שוטפת עבור יתר האספקטים בבניין פרטי או עסקי ,כך ישנה גם חשיבות רבה לשמירה על תפקודן התקין של המעליות בבניין , וזאת על ידי חברת אחזקה בעלת רישיון הפועלת לפי התקנים הנדרשים.